Конкурс знавців української мови

Кожна освічена людина повинна знати та любити рідну мову, вміти правильно спілкуватись і висловлювати свої думки, займатись дослідницько-пошуковою роботою. Саме тому під час навчання майбутніх фахівців у сфері сільського господарства, обслуговування, громадського харчування особлива увага викладачів філологічних дисциплін акцентується на вивченні учнями української мови не тільки під час планових занять, але й у години дозвілля. Саме тому в рамках Тижня філологічних наук пройшов І етап ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика. Учасниками стали 14 учнів: 8 першокурсників, по 3 учні другого та третього курсу. Найбільше балів набрала учениця 34 групи Решетнік Богдана, з різницею в один бал «фінішувала» учениця цієї ж групи Слободянюк Людмила та Карп’юк Вікторія з групи перукарів ІІІ курсу. Серед другокурсників кращими стали роботи Донець Олександри з 24 групи та Денеги Христини з 21 групи.  На І курсі серед усіх учасників найбільше балів набрали учні 14 групи Кононова Аліна і Поліщук Максим. Вітаємо  переможців, бажаємо творчих досягнень, успіхів, перемог!