Смаколики для захисників

Від початку повномасштабної війни в ДНЗ "Шумське ПТУ" учнівський та педагогічний колектив усіма можливими силами та засобами працюють на нашу спільну Перемогу.
Чого тільки варта коляда учнів зі збором коштів для потреб ЗСУ, або ж стіннівки-листи солдату, до роботи над якими долучився чи не кожен учень, що напередодні Різдвяних свят місцевими волонтерами були доставлені адресатам, як голос з дому і наша глибока віра та молитва за кожного з них.
Кілька днів тривала робота над випічкою різноманітних смаколиків для захисників. Заняття не з простих, адже печиво має піддаватись транспортуванню, тривалому зберіганню і водночас бути ситним і смачним.
Віримо, що воно додало сили кожному захиснику і вкотре нагадало, як з нетерпінням чекаємо їх дома!