Державний навчальний заклад "Шумське професійно-технічне училище"

Куц Федір Павлович, директор, викладач професійно-теоретичної підготовки, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

Дмитришина Галина Володимирівна, заступник директора з навчально-виробничої роботи, викладач професійно-теоретичної підготовки, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «Старший викладач»

Захарчук Мирослава Володимирівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, викладач фізики, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

Бойчук Людмила Михайлівна, методист, викладач української мови та літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Кухарчук Василь Вікторович, старший майстер.

Марчук Вікторія Сергіївна, викладач англійської мови, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

Поліщук Михайло Васильович, голова методичної комісії по професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, водій автотранспортних засобів категорії «С1»», викладач професійно-теоретичної підготовки, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Дзьоба Леся Миколаївна, голова методичної комісії по професії «Кухар, кондитер», викладач професійно-теоретичної підготовки, спеціаліст.

Гук Тетяна Федорівна, голова методичної комісії природничо-математичного циклу, викладач біології та екології, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

Лівар Люба Григорівна, голова методичної комісії суспільно-гуманітарного циклу, викладач зарубіжної літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «Старший викладач».

Остап’юк Ольга Дмитрівна, викладач української мови та літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «Старший викладач».

Торган Марія Іванівна, голова методичної комісії класних керівників, викладач німецької мови, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «Старший викладач». 

Шишковський Василь Володимирович, викладач історії та правознавства, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «Старший викладач».

Остап’юк Олександр Іванович, голова методичної комісії по професії «Муляр, штукатур, маляр», викладач професійно-теоретичної підготовки, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Ільчук Леонід Євстахович, майстер виробничого навчання по професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, водій автотранспортних засобів категорії «С1»

Дем’янов Анатолій Іванович, майстер виробничого навчання по професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, водій автотранспортних засобів категорії «С1»

Головатюк Василь В’ячеславович, майстер виробничого навчання по професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, водій автотранспортних засобів категорії «С1»

Ільчук Ігор Миколайович, майстер виробничого навчання по професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, водій автотранспортних засобів категорії «С1»»

Федчук Руслан Тимофійович, майстер по водінню автомобіля

Прокопчук Анатолій Іванович, майстер по водінню автомобіля

Верещинська Ірина Миколаївна, майстер виробничого навчання по професії «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник».

Волянюк Ірина Миколаївна, майстер виробничого навчання по професії «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник».

Маняк Лариса Григорівна, майстер виробничого навчання по професії «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник».

Тимощук Оксана Ярославівна, майстер виробничого навчання по професії «Кухар, кондитер»

Мельник Ганна Петрівна, майстер виробничого навчання по професії «Кухар, кондитер»

Данильчук Юлія Ксенофонтівна, майстер виробничого навчання по професії «Кухар, кондитер»

Ямпольський Микола Леонідович, майстер виробничого навчання по професії «Муляр, штукатур, маляр»

Коваль Андрій Леонідович, майстер виробничого навчання по професії «Муляр, штукатур, маляр»

Пиндюра Сергій Миколайович, майстер виробничого навчання по професії «Муляр, штукатур, маляр»

Швець Надія Никифорівна, майстер виробничого навчання по професії «Муляр, штукатур, маляр»

Слив’юк Інна Олександрівна, керівник народного гуртка

Сандулович Лариса Панасівна, вихователь