Майстер-клас з розпису дерев'яних дощечок
Відбувся майстер-клас для учнів ДНЗ «Шумське ПТУ» із розпису дерев’яних підставок для чашок. Творчий захід провели працівники для мешканців гуртожитку.
Заняття стало своєрідним сеансом арт-терапії, оскільки молодь мала змогу відпочити та відволіктися від негативних новин. У кожного учасника вийшов різний результат, проте усі отримали велике задоволення від творчої роботи.
Захід проведений у рамках проєкту «Молодіжний Ідеатон» від Програми DOBRE за підтримки ГО «Український Народний Дім у Чернівцях».
Роки обпалені війною
28 жовтня вся країна відзначає День визволення України від німецько-фашистських загарбників. Ця дата ніколи не зітреться у серці кожного громадянина України. Класний керівник 12 групи Марчук В.С. підготувала і провела усний журнал «Роки обпалені війною». Учні доторкнулися до хвилюючих сторінок героїчного минулого, пригадали як мужній український народ протистояв нацизму. Розповіли про подвиги своїх дідів та прадідів, які відстоювали незалежність та волю України.
Пам’ять – це вдячність наша за мирне життя. Ми – єдина країна. Попри всі негаразди, прагнемо одного – спокою, миру та чистого блакитного неба над головою.

Засідання Ради профілактики правопорушень
31.10.2023 року відбулося засідання Ради профілактики правопорушень, на якому проаналізували відвідування училища учнями першого курсу, обговорили зайнятість молоді у позаурочний час.

Засідання обласної методичної секції
На базі навчального-практичного центру ДНЗ «Шумське ПТУ» з підготовки трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій сільськогосподарського виробництва та транспортних засобів, у якій взяли участь 20 працівників з 9-ти навчальних закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.
До учасників заходу звернувся директор Федір Куц, презентував заклад, ознайомив з матеріально-технічною базою НМЦ, розповів про особливості організації навчально-виробничого процесу, поділився досягненнями та перспективами на майбутнє, побажав учасникам плідної праці, успіхів, натхнення у професійній діяльності.
Заступник директора з навчально-виробничої роботи Юрій Скібіцкий розповів про організацію виробничого навчання та практики здобувачів освіти на базі навчально-практичного центру.
Учасники секції взяли участь у засіданні круглого столу з проблемних питань.



