День Збройних Сил України

Учні21 групи, класний керівник Коваль М.І. і майстер виробничого навчання Верещинська І. М. провели захід присвячений 27 річниці створення Українських Збройних Сил. При його проведенні згадано історію розвитку Української армії, її становище на сучасному етапі.

Дівчата навчального закладу привітали присутніх юнаків, викладачів і майстрів в/н з днем Української Армії піснями, віршами, кліпами на військово-патріотичну тематику.

З привітальним словом до присутніх звернувся запрошений на зустріч Шумський районний військовий комісар підполковник Кадун Іван Петрович. В своєму зверненні він розповів юнакам училища про порядок проходження приписки до призовної дільниці, порядок призову до ЗСУ, проходження строкової служби і служби за контрактом, а також розповів про умови вступу до вищих військових закладів ЗСУ.