"Запалимо свічки, згадаємо той час"

22 листопада в ДНЗ "Шумське ПТУ" викладачем Столярчук С.А. був проведений урок-реквієм "Запалимо свічки, згадаємо той час" з нагоди вшанування пам'яті жертв голодоморів в Україні. Учні запалили свічки пам'яті за мільйони українців, які стали жертвами геноциду та вшанували загиблих хвилиною мовчання. А також ознайомились з книжковою виставкою «Сльоза пекучої пам’яті».

«Небесна Сотня в вирій полетіла»

До Дня Гідності і Свободи було проведено урок-реквієм «Сто крилатих героїв у небо полетіли», а також була представлена виставка «Небесна Сотня в вирій полетіла» бібліотекарем  Євсюковою О. Т.

Після цього учні разом з викладачем предмету «Захисту Вітчизни» Ковалем М.І. та майстром виробничого навчання Ямпольським М. Л. відвідали Шумський районний краєзнавчий музей, де побачили експозиції про Небесну Сотню, «АТО» хроніка війни, почули розповідь про тих героїв шумщини, які захищали і захищають кордони на Сході України. Завідуюча музеєм Матвіюк А. І. закликала не зраджувати пам’яті героїв, які віддали життя за майбутнє нашого народу, не підвести тих, хто боровся і сьогодні бореться за мирне небо над нашою головою.

«Подих палітри»

Учні та працівники училища відвідали 19 персональну виставку картин «Подих палітри» у барвах Михайла Грицаюка.

Майже 50 років художник відтворює красу на полотні, він – народний майстер з живопису України, самородок. Надихнувшись роботами митця учні нашого закладу стверджують, що мистецтво не підробляє і не змінює реальний світ, а пояснює його, розширює і продовжує.

"Феєрія талантів"

На базі Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя був проведений відкритий обласний фестиваль-конкурс студентської та учнівської молоді «Феєрія талантів»,  де прийняла участь учениця 15 групи Яваєва Аліна. Вона виконала твори: Тіни Кароль «Україна – це ти», Славка Вакарчука «Обійми».

Настільний теніс

14 листопада на базі Тернопільського ЦПТО та Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя відбулися змагання з настільного тенісу серед дівчат і юнаків в залік спортивних ігор закладів професійно-технічної освіти Тернопільської області. В змаганнях взяло участь 19 навчальних закладів. Зокрема 38 юнаків і 28 дівчат. За підсумками змагань команда дівчат в складі Мазуренко Вікторії і Юхимчук Ірини посіла ІІ командне місце з 14 училищ. А Бондарук Микола в особистому заліку з 38 юнаків здобув срібло.

Мандруємо рідним краєм

12 листопада група учнів - представників  усіх професій, за якими ведеться підготовка в училищі, разом з викладачами здійснили екскурсію за маршрутом «Шумськ – Мирогоща – Дубно – Шумськ».

Привітно і тепло зустріла нас студентська рада аграрного коледжу, розповіли про життя в студмістечку, ближче познайомили з спеціальностями, матеріально-технічною базою. У всіх учасників екскурсії залишилися  позитивні враження від добротворчої енергетики навчального закладу.

Захопливою була мандрівка одним із найстаріших замків України, який до сьогодні зберіг риси Середньовіччя – Дубенським замком. В’їзна брама, масивні оборонні мури з бастіонами та ровами, каземати, склад провізії, музей тортур та інквізиції, цікаві експозиції палацу князів Любомирських…Кожен зміг відчути невидиму силу попередніх поколінь та зрозуміти, що історія України, історія нашого краю – це історія кожного з нас!