Державний навчальний заклад "Шумське професійно-технічне училище"

День безпечного Інтернету

  День безпечного Інтернету відзначають щороку в другий день другого тижня другого місяця. Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки Інтернету та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі.

  День безпечного Інтернету націлений на створення безпечного та найкращого Інтернету, де кожний зможе використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо.

  Учні ДНЗ «Шумське ПТУ» теж взяли участь у заході «Безпечний Інтернет», де дізнались як можуть допомогти покращити Інтернет, поводячись в онлайні позитивно та ввічливо, захищаючи онлайнову репутацію як власну, так і інших. Вони могли демонструвати власні приклади онлайнової поведінки, та закликали всіх об’єднатися разом для покращення Інтернету. 

«Перетворимо світ на велику бібліотеку!»

«Перетворимо світ на велику бібліотеку!»
такий девіз теперішнього буккросингу в ДНЗ "Шумське ПТУ"
Учні І курсу шукали книги зарубіжних авторів. Для чого ?
Щоб прочитати, щоб збагатитись, щоб потім поділитись з друзями.
Просто - щоб зробити світ трошки затишнішим.
Першими знайшли учні 11-ої групи.

Квест "На цих сторінках 20-те століття блукає"

   В рамках тижня зарубіжної літератури, що проходить в ДНЗ "Шумське ПТУ", у центральній бібліотеці пройшов літературний квест «Лабіринтами світової літератури», учасниками якого були учні ІІ курсу.

  Змагалися учні ІІ курсу ДНЗ "Шумське ПТУ" в рамках тижня зарубіжної літератури. Особливо сподобалась імпровізована інсценізація уривка із вивченого твору та флешмоб "Улюблена книга".

 

"Під Крутами бій, під Крутами кров"

Битва під Крутами - одна з визначних сторінок історії України, яку ми маємо пам'ятати. До Дня пам’яті героїв Крут у центральній бібліотеці пройшла година-спомин "Під Крутами бій, під Крутами кров".

Учні нашого училища прийняли участь у даному  заході проведеному районною бібліотекою.

 

"Нам берегти тебе, соборну і єдину"

 

  Під таким гаслом пройшов захід до Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Учні 21-ої групи ДНЗ «Шумське ПТУ» взяли участь у святкуванні,яке проводили делегації Шумського та Білогірського районів.

Цей день недарма називають святом Єднання, адже дивлячись на щасливі посмішки людей, на їхнє відверте та щире спілкування, стає зрозуміло, українці – нація єдина, неподільна, соборна.

 

Новий рік 2019

 

Кажуть, що під Новий рік

Все, що забажається,

Що задумав ще торік,

Справдиться, збувається.

  Тому 28 грудня учні нашого училища співали колядки, новорічні пісні, ставили гумористичні сценки. Бажали один одному міцного здоров’я і успіхів у всіх починаннях. А завершилось свято новорічною дискотекою.

  З Новим 2019 Роком! Роком щастя, добробуту, нових звершень.