День святого Валентина

14 лютого закохані у всьому світі відзначили День святого Валентина. День закоханих – свято , сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом з природою, стають ще сильнішими.

До Дня святого Валентина наші учні розпочали готуватись заздалегідь: власноруч виготовили поштову скриньку, «дерево кохання», валентинки, стінгазети,  оздобили камін, святково прикрасили зал. У рамках тижня іноземних мов викладачі Торган М. І. та Марчук  В. С. влаштували справжнє свято – гру квест англійською та німецькою мовами «Перше побачення». В якому взяли участь пари. Карп’юк Вікторія та Лотоцький Сергій, Головатюк Богдан та Сливчук Дар’я, Перепелиця Артур та Головатюк Анастасія, Піскун Максим та Слободянюк Людмила, Пахалюк Денис та Сафанюк Анжеліка. Цей захід мав на меті розвивати здібності учнів, використовуючи іноземну мову як інструмент спілкування, розвивати вміння усного спілкування, навчити творчо мислити, виховувати повагу до традицій дня Святого Валентина, існуючих німецькомовних та англомовних країн та любов до вивчення іноземних мов.

Засідання методичної комісії

11 лютого відбулося засідання методичної комісії класних керівників а майстрів виробничого навчання.

З питанням «Організація учнівського самоврядування в навчальній групі» виступила Козак Т. О.– методист училища. Про «Соціальну креативність і лідерські здібності підлітків доповіла Торган М. І. – голова методкомісії.

На засідання був запрошений В.І. Липка –начальник відділу Шумського бюро правової допомоги Кременецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який виступив з доповіддю «Правові наслідки перебування у фактичних шлюбних відносинах», а також відповів на усі запитання присутніх.

# Разом для найкращого Інтернету

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету. Вкрай важливо говорити з учнями про те, що інтернет може приховувати небезпеку. Але важливіше навчити захищатися від небезпек, слідувати правилам спілкування та поведінки в мережі.

З  метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету, учителем інформатики Столярчук С. А. для учнів було проведено захід День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».  Учасники  переглянули відео презентацію на тему «Кібербулінг», «Секстинг», пройшли тест на визначення Інтернет залежності та на завершення отримали поради як захистити себе від шахрайства та зламу в Інтернеті.

Інструктивно-методична нарада

04 лютого 2020 року педагогічні працівники зібралися на інструктивно-методичну нараду. Під час ділової дискусії обговорили Проєкт критеріїв оцінювання освітніх і управлінських процесів та внутрішньої системи забезпечення якості освіти закладу, проаналізували стан ведення ділової документації, розглянули питання  атестації педагогічних працівників.

Нам берегти тебе, Соборну...

В історії становлення незалежності нашої країни особливе місце займає день 22 січня 1919 року. 101 рік тому Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. З нагоди відзначення Дня Соборності України в районі було проведено обласний творчий звіт кращих аматорських колективів шумщини. Молодіжний ансамбль «Барви», народний мішаний хор «Волинь», композитор-аматор В. Коберський, учасники поетичного театру взяли участь у цій  концертній програмі «Нам берегти тебе, Соборну і єдину, і нам твою історію творить».

"Соборна гостина"

Майстри виробничого навчання професії «кухар, кондитер» разом з учнями  приготували смаколики та пригощали ними учасників урочистого зібрання громадськості Шумського та Білогірського  районів з нагоди відзначення Дня Соборності України.