Нам берегти тебе, Соборну...

В історії становлення незалежності нашої країни особливе місце займає день 22 січня 1919 року. 101 рік тому Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. З нагоди відзначення Дня Соборності України в районі було проведено обласний творчий звіт кращих аматорських колективів шумщини. Молодіжний ансамбль «Барви», народний мішаний хор «Волинь», композитор-аматор В. Коберський, учасники поетичного театру взяли участь у цій  концертній програмі «Нам берегти тебе, Соборну і єдину, і нам твою історію творить».

"Соборна гостина"

Майстри виробничого навчання професії «кухар, кондитер» разом з учнями  приготували смаколики та пригощали ними учасників урочистого зібрання громадськості Шумського та Білогірського  районів з нагоди відзначення Дня Соборності України.

Профорієнтаційний захід

21. 01. 2020 р. учні – майбутні водії мали змогу поспілкуватися  з працівниками Управління патрульної поліції у Тернопільській області Департаменту патрульної поліції та Шумської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості, які провели захід «День кар’єри»

Засідання педагогогічної ради

16. 01. 2020 року  відбулося засідання педагогічної ради. Обговорювали питання результатів моніторингу навчальних досягнень та якості знань учнів, основних аспектів виховної роботи, визнання результатів підвищення кваліфікації.

Поділилися досвідом використання комп’ютерної техніки при вивченні професійно-теоретичної підготовки спеціалістів автотранспортного напрямку. Намітили завдання освітньої діяльності на ІІ семестр 2019-2020 навчального року.

Майстер клас виробничого навчання

Майстер-клас зі своїми учнями провела майстер виробничого навчання  Мельник Ганна Петрівна. Вперше в ролі майстрів кондитерської справи виступали вихованці її групи. Учнями були педагогічні працівники училища.

Хоча учні і хвилювалися, результат був відмінний. Майстер-клас показав, що багаторічний досвід майстра дає хороші результати. Учні отримують міцні теоретичні знання і набувають практичних умінь і навичок.

Новорічна круговерть

З гарним настроєм, сміхом, жартами провели учні ДНЗ «Шумське ПТУ» 2019 рік та зустріли прийдешній. Гумористичними сценками, розважальними конкурсами, святковими віншуваннями потішили глядачів клоуни у виконанні учнів 12 групи Новаковського Василя та Поперечного Василя; баба Параска та Палажка, яких зіграли Ткачук Емілія з 11 групи, Поліщук Юлія з 21 групи; Снігуронька -Карп’юк Вікторія з 11 групи, Дід Мороз - Лотоцький Сергій з 32 групи, ведучі - Слободенюк Антоніна з 21 та Перепелиця Артур з 12 групи.

Прославляли зиму колядками, щедрівками, піснями учні 12, 22, 23, 24, 31, 33 груп. Оригінальні сольні номери представили учні 11 групи Карп’юк Вікторія, 13 групи Пінчук Дмитро, 15 групи Яваєва Аліна. Симпатії глядачів завоювали інсценізації: «Ольга Фреймут у Новорічну ніч», зіграна Климюк Ольгою з 34 групи та Слободянюк Людмилою, Хаткевич Дар’єю, Решетнік Богданою з 14 групи;  «Жіноча доля» - дівчатами  21 групи; «На вокзалі» - хлопцями  33 групи.

Учасників дійства частували смачними пирогами власної випічки, нагородили символічними подарунками.