Акція "16 днів проти насилля" триває

Продовженням акції «16 днів проти насилля» стала зустріч із учнями першого курсу професії «Тракторист машиніст», які переглянули відеоролик «Історія Дані» та презентації «Міфи та факти», «Аналіз торгівлі людьми 2021». Взяли участь у дискусії з метою проаналізувати як захистити себе у разі працевлаштування, можливі випадки вербування, незаконного працевлаштування та виїзду закордон.

Голодомор: пам’ятаємо завжди!

Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів. У ХХ столітті українці пережили їх тричі: 1921 – 1923, 1932 – 1933 і 1946 – 1947 роках. Наймасштабніший із них був у 1932 – 1933 роках. Саме його нині називають геноцидом українського народу, здійсненим сталінським режимом.

Вшановуючи жертв голодомору класним керівником 14 групи Столярчук С. А. проведено виховний захід на тему: “Голодомор в Україні: говоримо сьогодні пам’ятаємо завжди”. Присутні, схиливши голови в скорботі, пом’янули хвилиною мовчання усіх загиблих від голоду.

Учні 14 групи професії "Кухар; кондитер" висвітлили історію голодного лихоліття. До слова був запрошений викладач історії Шишковський В.В. Він розповів про політику голодомору. Захід продовжився переглядом фільму "Голодомор", а на завершення учні запалили свічки пам’яті за жертвами українського народу на знак нашої скорботи.

Вічна пам'ять загиблим і вічна слава Україні!

“16 днів проти насильства”

З 25 листопада до 10 грудня проходить щорічна акція “16 днів проти насильства”, основною метою якої є привернення уваги учнів, педагогічного колективу до актуальних для суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

У навчальному закладі акція розпочалась із тематичної бібліотечної виставки, виставки малюнків «Скажи насильству - ні!», тренінгу для учнів «Подорож в країну прав та обов’язків», тренінгу для викладачів, майстрів виробничого навчання «Ненасильницьке спілкування. Профілактика булінгу в учнівському середовищі»

І етап Всеукраїнського конкурсу «World Skills Ukraine»

Проведення конкурсів серед перукарів стало відкритою формою змагання, розвитку професійної майстерності учасників. Саме цьому значну увагу приділяє майстер виробничого навчання Маняк Л.Г. Її учениця, Кадук Анастасія, прийняла участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу «World Skills Ukraine» з компетенції «Перукарське мистецтво», що проходив на базі ДПТЗ, ТВПУ сфери послуг та туризму та нагороджена грамотою. Згідно умов конкурсу виконувалася чоловіча салонна стрижка з подальшим укладанням у зачіску.

Вітаємо учасників та бажаємо найвищих професійних досягнень та перемог!

Тренінг з людино орієнтовного дизайну

18 – 20 листопада 2021р. в м. Харків проходив тренінг «Людиноорієнтовний дизайн в освітньому процесі за допомогою NPSHIFT», учасницею якого стала майстер виробничого навчання професії «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник»  Волянюк Ірина Миколаївна, пройшовши відбірковий етап з понад тисячі кандидатів з усієї України. В ході тренінгу отримала інструменти  фасилітації групової роботи з молоддю, вивчила методологію програм NPSHIFT, дізналася, як за допомогою менторства та наставництва мотивувати молодь втілювати важливі рішення, а ще пройти шлях та досвід апшифера, відчула себе учасницею на спеціально змодельованій програмі.

Як ментор – фасилітатор, Ірина Миколаївна  працюватиме з молодіжною командою училища над створенням проектних ідей, які в майбутньому зможуть втілити в життя. З чим їх щиро вітаємо!

Буккросинг "Книги - морська глибина"

Проведено з учнями першого курсу в рамках тижня філологічних дисциплін. Розшифрували підказки і найшвидше знайшли книжки учні 11 групи. А найцікавіше про улюблених авторів розповіли Скорський Дмитро ( 13 група ) та Гаврилюк Марійка (11 група).