Шаховий турнір

Відповідно до Положення про спортивні ігри в ДНЗ "Шумське ПТУ" проведено першість з шахів серед юнаків і дівчат. Участь брали 12 хлопців і 2 дівчат. Змагання юнаків проводилось за коловою системою (66 ігор). В результаті напруженої боротьби чемпіоном став учень 13 групи Філик Олександр. Срібло здобув учень 32 групи Ганенко Броніслав. Бронзовим призером став учень 12 групи Сосна Валентин. Всі учасники показали достатній рівень підготовки та бажання перемогти у змаганнях.

ПТО - 80

До Дня працівника освіти та 80-річчя професійно-технічної освіти пройшов флешмоб "ПТО-80". Теплі слова привітань, виготовлені власноруч листівки, іменні кульки адресували колективу учні І-ІІ курсів професії "кухар, кондитер". Завершилась акція спільною фотосесією.

Михайло Кравчук - математика широкого масштабу

28 вересня 2020 р. в  училищі проведено захід "Михайло Кравчук - математика широкого масштабу",  приурочений 128-річниці від дня народження вченого.

Учні дізналися про те, що праці М.П. Кравчука, яких понад 180, становлять фундаментальне надбання багатьох галузей математичної науки. А ще їхню увагу привернуло те, що  Михайло Пилипович був людиною високої ерудиції і культури, вільно володів кількома  мовами. На звернення заходу учні поринули у світ хитромудрих задач, які М. Кравчук пропонував своєму учневі - майбутньогму конструктору авіаційних двигунів Архипу Люльці.

Майстер – клас Ольги Загоровської!

«Сучасна молодь - це наше майбутнє!» Під таким девізом пройшов майстер – клас Ольги Загоровської, чемпіонки світу з перукарського мистецтва OMC HAIRWORLD -2017.

Майстриня на власному досвіді показала приклад та змотивувала  учнів до навчання, самовдосконалення, розвитку. Дівчата мали змогу поспілкуватись, здобути навички ,знання з обраної професії.

Всесвітній день туризму

27 вересня- Всесвітній день туризму. ДНЗ «Шумське ПТУ» також приєднується до його святкування, здійснюючи туристичні походи. Цього року ми здійснили туристичний похід до об’єкта туристичної зацікавленості-лісового заказника загальнодержавного значення « Суразька дача», котрий був створений в 1978 році під керівництвом вченого-лісівника В.Г. Дубровинського. Наш маршрут, відстанню 10 км, був складений таким чином: м. Шумськ-Суразьке лісництво-лісовий заказник, власне у якому знаходяться унікальні пам’ятки природи: дуб Шевченка; дуб Дубровінського; дуб Суразького; сосна Лесі Українки. Таку знайому і водночас, невідому Шумщину відкрили для себе учні, викладачі та майстри виробничого навчання, вирушивши у похід.