Стильне дитинство

Яскравою подією для дітей, котрі тимчасово покинули свої домівки та проживають зараз на Шумщині, стали заходи з нагоди

Міжнародного дня захисту дітей. В училищі проведено майстер-клас «Стильне дитинство». Учні 11, 21, 31 груп  під

керівництвом майстрів виробничого навчання виконували накручування волосся, плетіння з канекалонами та покриття нігтів

лаком з використанням наліпок. З радістю подарували наймолодшим трішки свята, адже щасливі діти – щаслива Україна!

Солодке дитинство

Під такою назвою у нашому навчальному закладі  пройшов захід з нагоди  Міжнародного дня захисту дітей. Майстри

виробничого навчання професії «Кухар, кондитер» разом із учнями 34 групи провели майстер-клас по оздобленню капкейків та

тістечок. Діти, котрі тимчасово проживають на Шумщині, для оздоблення виробів використовували патріотичні мотиви, чим ще

раз підтвердили, що найголовніше у нашому житті – мирне небо, перемога, вільна держава!

Поетапна атестація

24 травня 2022 року у ДНЗ «Шумське ПТУ» відбулась поетапна атестація учнів другого курсу за професією «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник».

Комплексні кваліфікаційні завдання, розроблені відповідно до навчального плану, успішно виконали 22 учні.

Всі здобувачі освіти продемонстрували високий рівень професійних знань та вмінь, креативність, відповідальність, творче натхнення.

В сучасній майстерні - сучасне навчання

У нас радісна подія – оновлено майстерню професії «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник» відповідно до Державних стандартів професійно-технічної освіти. Перукарня облаштована сучасними професійними інструментами та обладнанням, що сприятиме ефективному навчанню та дасть можливість здобути якісні практичні навики майбутніми перукарями та манікюрниками.

Якщо Вам до вподоби процес створення й удосконалення людської краси, ласкаво просимо до Державного навчального закладу «Шумське професійно-технічне училище»! Тут є висококваліфікований творчий колектив і сучасна матеріальна база для опанування затребуваних на ринку праці робітничих професій.