Рух - це здорово!

В рамках Всеукраїнського заходу "Рух - це здорово!"  08 червня на центральному міському стадіоні відбулися змагання серед юнаків та дівчат ДНЗ "Шумське ПТУ". Бронзовими призерами стали Трачук Юрій і Нестер Олександр. Срібло виборили Пацюркевич Віктор та Власюк Юлія. Золоті нагороди і звання чемпіонів дістались Сосні Валентину і Ковальчук Ірині.

Засідання за круглим столом

Травень 1944 року – найтрагічніший період в історії кримськотатарського народу. Учні ДНЗ «Шумське ПТУ» разом з викладачем Шишковським В.В. під час круглого столу «Кримчани на захисті української державності» згадали про ці страшні події, вшанували пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу.

Свято техніки для дітей

01 червня 2021 року учні та працівники ДНЗ "Шумське ПТУ" прийняли участь у заходах до Міжнародного дня захисту дітей. Майстри виробничого навчання професії "Тракторист-машиніст, слюсар по ремонту с/г машин та устаткування, водій АТЗ" підготували та вишикували біля міського парку техніку, яку має училище. Всі учасники свята мали можливість ознайомитися, посидіти за кермом в ролі водія або тракториста чи комбайнера. В комплекті з тракторами  продемонстрували сільськогосподарські машини для обробітку грунту. Найбільше захоплення викликав зернозбиральний комбайн, до якого протягом кількох годин вишиковувалась безперервна черга.

Колектив закладу зробив усе, щоб свято запам'яталося дітям назавжди!

Майстер-клас кондитерів

З нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей проведено майстер-клас по професії "Кондитер" - оздоблення капкейків та маршмелоу. Також презентували виставку холодних закусок.

Профорієнтаційний майстер-клас

Педагоги та учні, які здобувають професію "Муляр, штукатур, маляр" з метою профорієнтації провели майстер-клас з декоративного оздоблення поверхонь, малярських та мулярських робіт

На острові краси

1 червня - день, коли дітей треба  ще більше любити, обіймати, піклуватися про них і звичайно дарувати їм позитивні емоції та яскраві враження. Тому у Шумському парку влаштували справжнє свято для дітей. Майбутні перукарі та майстри виробничого навчання облаштували острівець краси, на якому для юних красунь створювали цікаві образи, виконували зачіски та манікюр.