10 березня 2020 року  майстер виробничого навчання 21 групи Волянюк І. М. прийняла участь в фінальному тренінгу щодо торгівлі людьми «Підвищення обізнаності вразливого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування», який відбувся у м. Тернопіль.

Стрільби 2020

Відповідно до програми предмета Захист Вітчизни з учнями ІІІ курсу нашого училища проводилась початкова вправа  стрільб з Автомата Калашникова бойовими патронами.

Перед стрільбами учні відвідали військову частину 3215 м Тернопіль, де ознайомились з  життям і побутом, розпорядком дня військово-службовців строкової служби, а також з умовами вступу на військову службу за контрактом.

Приємно вразила учнів училища, майбутніх військово-службовців, екскурсія до  музею бойової слави військової частини. Учасників екскурсії ознайомили з історією в/ч її бойовою славою та героями які приймали участь в бойових діях на Сході  нашої країни.

У музеї учні мали можливість ознайомитись з зразками сучасної зброї і боєприпасів, засобами зв’язку і засобами надання домедичної допомоги. Несподіванкою для учнів було те, що експонати музею можна було брити в руки приміряти до себе і фотографуватись із ними. Після екскурсії на стрільбищі в/ч були організовані учбові місця для вивчення матеріальної частини АК, розбирання і складання автомата, тренування для стрільби лежачи, надання домедичної допомоги.

Пройшовши навчання на учбових місцях, юнаки виконували початкову вправу стрільб з АК.

"Поет німого числа"

2 березня 2020 року в училищі проведено виховний захід «Поет німого числа», присвячений пам’яті видатного українського математика Михайла Пилиповича Кравчука.

У ході заходу учні здійснили відео-подорож на батьківщину Кравчука; дізналися про джерело натхнення вченого – стрічку Мебіуса і самі з задоволенням виконували досліди з цією стрічкою. А ще учні змагалися – жваві математичні перегони проведено між командою майбутніх перукарів та збірною командою механізаторів і будівельників. Перемогу здобула учениця 11 групи Головатюк Анастасія.