Державний навчальний заклад "Шумське професійно-технічне училище"

День Знань 2019

Знов вересневий день настав чудовий,

І птах веселий знову щось співа.

Відкрито нам  життя сторінку нову,

Шлях будівничих молодь обира.

День Знань завітав у ДНЗ «Шумське ПТУ». Традиційно прозвучав Гімн України. Привітав учнівську спільноту з початком навчального року директор училища  Куц Федір Павлович. Третьокурсники передали учням першого курсу наказ-заповідь для неухильного виконання впродовж усього періоду навчання. Право надати перший дзвінок мали першокурсники Бондарук Олександр та Юхимчук Ірина.

 

Випускний 2019

27 червня в ДНЗ «Шумське ПТУ» відбулася урочиста лінійка з нагоди вручення дипломів кваліфікованого робітника і свідоцтв про повну загальну середню освіту.  Радісні випускники, щасливі педагогічні працівники, батьки і гості зібралися  біля корпусу  №2. Учні  запросили наставників на прощальний вальс, а вони у свою чергу пригостили їх смачним короваєм. Свято завершилося яскравими фотографіями і враженнями про 3 роки навчання.

День захисту дітей

Локація1: Право на повноцінне харчування.

До дня захисту дітей учні, майстри і викладачі професії «Кухар, кондитер» прийняли участь у  Локації: «Право на повноцінне харчування». Учні та майстри провели майстер клас по оформленню канапе у дитячому стилі і запрошували усіх охочих до участі. Діти креативно підійшли до створення смаколиків і за найкращі роботи отримали похвальні грамоти «Кращий юний кухар 2019»  Баранська Світлана, Аркуліч Вероніка, Карпюк Андрій.

 Локація 2: Право на освіту.

Майстри виробничого навчання і викладачі професії «Муляр, штукатур, маляр» підготували цікаві розваги для дітей 31 травня у Шумському парку, приурочені до Дня захисту дітей. Юні будівельники під керівництвом педагогів виконували мулярські роботи, на глиняному розчині клали цегляну стіну. Проявляли яскраву фантазію при нанесені малярської частини на мольбертах, які здійснювали екологічними фарбами. Найкращі були нагородженні грамотами «Кращий юний муляр 2019».

Локація 3: Острів маленьких принцес.

Учні і майстри професії «Перукар(перукар модельєр), манікюрник» створювали зачіски та прикрашали їх маленькими коронками, виконували манікюр для для маленьких принцес, чим діти були дуже задоволенні. Також створили фото зону для усіх бажаючих зробити фото.

Локація 4: Право на освіту

Від професії "Тракторист-машиніст  сільськогосподарського виробництва" був влаштований показ учбової техніки, на якій діти мали змогу ознайомитися з тракторами та покермувати ними.

 

Тренінг-семінар “ Особистісна ефективність: мотивація, згуртування колективу, тайм-менеджмент”

За ініціативи Шумської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для викладачів ДНЗ “Шумське ПТУ”, в приміщенні райфілії відбулися тренінг-семінари на теми: «Особистісна ефективність: тайм-менеджмент, постановка цілей» та “ Особистісна ефективність: мотивація, згуртування колективу, тайм-менеджмент” відповідно.
Тренінги провела психолог, бізнес-тренер Тетяна Сендецька. З її допомогою уасники дізналися, що таке мотивація та які є інструменти її підвищення (метафоричні карти “Моя мотивація”), навчилися прописувати свої цілі та визначати їх пріоритетність (інструменти прописування цілей по СМАРТ), зрозуміли основи тайм-менеджменту та опанували методиками, як планувати день, тиждень, місяць, рік та отримали поради як підвищити продуктивність на роботі.

 

Форум професійної освіти „Освіта. Професія. Кар’єра”

  17 травня 2019 року в парку імені Тараса Шевченка м. Тернопіль педагогічні працівники та учні нашого навчального закладу, брали участь в ІІ обласному форумі професійної освіти „Освіта. Професія. Кар’єра”. Де було представлено виставку-презентацію закладу, майстер-класи за професіями «Кухар, кондитер», Муляр, маляр, штукатур, Перукар (перукар-молельєр)».

Конкурс професійної майстерності майстрів з виробничого навчання

  18 квітня в торговому центрі «Подоляни» відбувся конкурс закладів профтехосвіти із спеціальностей «Офіціант», «Кондитер», «Перукар». Наш навчальний заклад представляли кондитер – Токарчук Інна Вікторівна та перукар – Волянюк Ірина Миколаївна.

  Конкурсна програма передбачена виконанням завдань теоретичного та практичного турів.

  За результатами журі конкурсу обидва майстри нагороджені дипломом і грошовою винагородою.