Вкрадений випускний

Без вишуканих суконь та елегантних костюмів

Без мелодії прощального вальсу

Без зустрічі світанку

Але для всіх випускників - де б вони не були...

Шановний Федір Павлович!

Від усіх працівників училища вітаємо Вас з днем народження! Ми раді працювати під Вашим керівництвом  і хочемо побажати Вам життєвих сил, успіхів у справах і оптимізму.  Бути досконалим  керівником може  не кожен, але нашому колективу з Вами  пощастило! Це справжній талант — бути таким професіоналом своєї справи.  Це дар  передбачати усі ситуації на два кроки вперед.  Бажаємо завжди залишатися таким же  життєрадісним, креативним, цілеспрямованим.  Зі святом!

Кваліфікаційна пробна робота по професії "Кондитер"

По закінченні виробничої практики в групі 34, що навчалась професії "Кухар, кондитер" відбулися кваліфікаційні пробні роботи. Учні демонстрували свої знання та вміння з професії кондитер, кваліфікація - кондитер третього розряду. Під час виконання кваліфікаційних пробних робіт майбутні кондитери готували різноманітні торти, рулети, тістечка, печиво та інші кондитерські вироби. Учні мали можливість творити та готувати справжні шедеври, продемонструвавши гарний початок на своїй професійній дорозі.

Державна кваліфікаційна атестація в групі перукарів

28 червня проходила кваліфікаційна пробна робота з професії «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник», кваліфікація перукар І класу у групі №31, майстер виробничого навчання Лариса Григорівна Маняк та викладач професійно-теоретичної підготовки Ірина Миколаївна Верещинська. Майстрині - перукарі презентували свої роботи.

Здобувачі освіти представили на розгляд комісії пробні кваліфікаційні роботи та письмові екзаменаційні роботи. Всі успішно склали іспит та отримали кваліфікацію перукар 1 класу.