Творчий звіт колективів художньої самодіяльності "У єдності сила народу"

3 квітня 2019 року в ДНЗ «Шумське ПТУ» відбувся творчий звіт колективів художньої самодіяльності «В єдності сила народу». Свою майстерність продемонстрували такі колективи:

-          чоловічий вокальний ансамбль «Братина», жіноче тріо «Калина» - художній керівник Д.О. Драгунов;

-          художній народний фольклорно-етнографічний колектив «Віляни», жіночий вокальний ансамбль «Джерело» - художній керівник І.О. Слив’юк;

-          народний художній мішаний хор «Волинь», молодіжний вокальний ансамбль «Барви», мішаний вокальний ансамбль «Оберіг» - художній керівник О.Т. Євсюкова.

Вразили професійним виконанням арії із опери «Наталка Полтавка» майстер виробничого навчання Ірина Волянюк  та поет і композитор Віктор Коберський, лауреат 19, 20 та 22 обласних конкурсів літератури та поезії. Також своїми вокальними даними потішили глядача учні-солісти: Сніжана Начичко, Марія Антонюк, Антоніна Слободенюк, Денис Пахалюк, Олександр Польовий.

Доторкнувся найглибших струн душі усіх присутніх дикторський талант ведучої О. Д. Остап’юк та читців літературно-музичної композиції Л. Г. Лівар та Р.Т. Федчука.

Даний захід отримав схвальні відгуки та високі оцінки від обласного журі.

Всеукраїнський конкурсу професійної майстерності по професії «Кухар»

2 квітня 2019 року учениця 24 групи ДНЗ «Шумське ПТУ» Соломія Терещук прийняла участь в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності по професії «Кухар».

Тренінг «Залучення громадян»

Для жителів Шумської об’єднаної територіальної громади відбувся тренінг «Залучення громадян».
Учасниками заходу стали учні ДНЗ "Шумське ПТУ". Вони  мали можливість дізнатися про форми та методи залучення громадян до прийняття рішень владою, обговорили важливість участі кожного та вплив цієї участі на розвиток громади в цілому.
  Захід став можливим завдяки участі Шумської ОТГ в Програма DOBRE та є частиною її компоненту «Покращення через залучення громадян»
Ivanna MryhaДмитро ЯкимецьГО "Громадський центр "Нова генерація".

Мандрівка до Азії

Поринути в атмосферу східних мелодій, кольорів, пахощів, костюмів мали змогу педагоги та учні нашого училища під час бінарного уроку виробничого навчання та географії, «Традиційна кухня країн Азії», проведеного у 24 групі майстром виробничого навчання професії, кухар кондитер Мельник Г.П. та викладачем географії Півень Н.В. Дівчата і хлопці в одязі країн Індії, Китаю, Японії, Грузії призентували їх економіко – географічне положення, населення, промисловість, транспорт, зовнішню торгівлю, культуру.

Учні – кухарі демонстрували національні страви, пригощали індійським морозивом, розкрили секрети Китайської чайної церемонії. Завершився урок дегустацією приготовлених смаколиків. Завдяки творчому підходу організаторів кожен із присутніх дозволив собі розкіш побачити своєрідність та відчути присутність країн Азії.

За рамками буденного

«Модернізм. Поезія кінця ХІХ початку ХХ століття». За такою темою підготувала та провела урок-творчу майстерню з учнями І курсу викладач зарубіжної літератури Л. Г. Лівар. Як сам напрям у мистецтві, так і форми роботи, були незвичними: презентація та захист проектів-лепбуків, хмара тегів, печворків. А ще учні читали вірші, слухали музику, обговорювали картини. Хлопці з 14 групи виконували ролі літературних напрямків, а з 12 групи – імпровізували поетів символістів. Переглянули поетичний марафон на каналі «Ютуб», у виконанні учнів та викладачів училища, розв’язували тестові завдання. Навчаючи через гру, Люба Григорівна допомогла присутнім зазирнути за рамки буденного, щоб ще раз пересвідчитись у тому, що література робить наше життя яскравим, насиченим, допомагає зрозуміти своє призначення в цьому світі.

День відкритих дверей

6 березня у ДНЗ "Шумське ПТУ" відбувся день відкритих дверей. Захід проходив в рамках тижня професії "Кухар, кондитер". Його організацією займались майстри виробничого навчання цього профілю: Токарчук І. В. та Тимощук О. Я. разом із учнями 34 групи.

Дійство відбувалося в два етапи:

І - інформаційно-творчий, в ході якого усі запрошені мали змогу отримати інформацію про професії нашого училища, яку висвітлила заступник директора  Дмитришина Г. В. Саме з її змістовного, пізнавально-інформатичного виступу розпочався День відкритих дверей.

Для емоційної розрядки у виконанні учнів 11 і 21 групи прозвучала пісня " Українська родина"

ІІ етап - проведення майстер класу. В ході  даного етапу усі бажаючі мали змогу взяти участь у приготуванні та оформленні десертів. Майстер клас провели Токарчук І. В. та Тимощук О. Я.

На завершення усіх гостей запросили до фуршетного столу і   пригостили різноманітними смаколиками.