Державний навчальний заклад "Шумське професійно-технічне училище"

День пам'яті захисників України

Щороку, 29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну
цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і
добровольців, котрі віддали життя за батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію. Саме 29 серпня 2014 року полягло 366 українських воїнів, 429 зазнали поранень, 158 зникли безвісти, 300 опинилися в полоні.
Смертельний для наших захисників “зелений коридор” пролягав через
поля із соняшниками. Саме під ними сотні українців поклали в боротьбі з ворогом свої життя на вівтар свободи...Тож символом Дня пам’яті захисників України стала квітка соняха.
У Публічній бібліотеці Шумської міської ради проведено літературно-музичну композицію «Доки серця палають, Герої не вмирають». Вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

День краси

       У рамках Міжнародного дня краси у майстерні перукарів пройшла акція "Красивий друг". Учні ІІ курсу створювали зачіски усім бажаючим.

Перший урок

     Перший урок "Україно, ти для мене єдина!" у цьому навчальному році педагогічні працівники присвятили 30-річчю Незалежності нашої держави. Кожен з них був патріотичним, цікавим, змістовним. Так, класний керівник Т.Ф. Гук, майстри виробничого навчання 34 групи О.Я. Тимощук, І.В. Токарчук організували для учнів патріотичний квест, керівники 24 групи О.М. Ямпольська, Г.П. Мельник провели флеш моб національних символів.

День знань

       День знань - одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне. Це свято об’єднало всю нашу училищну громаду, від першокурсників, які схвильовано переступили  поріг навчального закладу -  до серйозних та впевнених випускників,  тих, хто стоїть на порозі самостійного життя. Під час урочистостей з вітальним словом виступив директор Ф.П. Куц, мама учня 12 групи Г.Бабій, учениця третього курсу  В. Лешак,  прозвучали вітальні пісні у виконанні В. Карп’юк та О.Євсюкової. Учні  перших курсів дали урочисту присягу бути гідним громадянами рідної України, берегти честь училища, своєї групи.

Випускний 2021

       30 червня 2021 року відбулися урочисті заходи з нагоди випуску 122 учнів закладу. З вітальним словом виступив голова Шумської територіальної громади В.А.Боярський. Директор училища Ф.П.Куц вручив дипломи кваліфікованого робітника, свідоцтва про повну загальну середню освіту, найактивнішу молодь нагородив грамотами. За традицією, випускники подякували колективу училища запашним короваєм, різнобарвними квітами. І на завершення батьки, вишитими рушниками, мудрими настановами благословили дітей на самостійне життя. Щасливої дороги, дорогі випускники!