Різдво в Європі

Різдво – найдивовижніше і найулюбленіше свято в усьому світі. Його завжди чекають, зустрічають, святкують…  У кожної людини воно викликає особливі почуття та спогади. Саме такий святковий настрій подарували  учні нашого училища 27 грудня на виховному заході «Різдво в Європі». В дружній атмосфері ведучі свята Ірина Соколюк та Вадим Масло розказували про традиції та звичаї святкування Різдва в Німеччині та Англії. Прозвучали колядки «Тиха ніч , свята ніч» , «Щедрик», «Jingle Bells», «Merry Christmas» у виконанні учнів 11 та 14 груп. Дарія Сливчук та Юлія Кравчук декламували вірші.

Присутні переглянули відео про Різдво та відгадували загадки. Свято пройшло радісно, всі бажали щастя та добра один одному та веселого Різдва.