Мандруємо рідним краєм

12 листопада група учнів - представників  усіх професій, за якими ведеться підготовка в училищі, разом з викладачами здійснили екскурсію за маршрутом «Шумськ – Мирогоща – Дубно – Шумськ».

Привітно і тепло зустріла нас студентська рада аграрного коледжу, розповіли про життя в студмістечку, ближче познайомили з спеціальностями, матеріально-технічною базою. У всіх учасників екскурсії залишилися  позитивні враження від добротворчої енергетики навчального закладу.

Захопливою була мандрівка одним із найстаріших замків України, який до сьогодні зберіг риси Середньовіччя – Дубенським замком. В’їзна брама, масивні оборонні мури з бастіонами та ровами, каземати, склад провізії, музей тортур та інквізиції, цікаві експозиції палацу князів Любомирських…Кожен зміг відчути невидиму силу попередніх поколінь та зрозуміти, що історія України, історія нашого краю – це історія кожного з нас!