Будьмо толерантними!

Навчання починається з дітей, яких варто вчити бути не просто « такими як всі»,  а поважати інших, вміти висловлювати свою точку зору та відстоювати власну позицію. Кожен з нас повинен прагнути терпимості, взаємоповаги та мирного співіснування. Тож ЮНЕСКО пропонує відзначати День толерантності  у школах і вищих навчальних закладах усіх країн – членів ООН.

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля  пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов в училищі було проведено тренінг «Будьмо толерантними» класними керівниками Торган М. І., Марчук В.С. та учнями 11, 12 груп. Учасники брали активну участь у різних вправах, з цікавістю переглядали відеоролики. Карп’юк Вікторія та Головатюк Анастасія декламували вірші, виконали пісню «Почни з себе». Підводячи підсумок,  учні дійшли висновку, що навички толерантної поведінки знадобляться їм у  житті.