Навчально-практичний центр відкрито!

13 грудня 2019 року  на базі нашого училища створено сучасний навчально-практичний центр з підготовки кваліфікованих робітничих кадрів.

У церемонії урочистого відкриття центру обласного рівня взяли участь    заступник Міністра освіти і науки України Петро Коржевський, голова Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Сопель, начальник управління освіти і науки Тернопільської ОДА  Ольга Хома, голова Шумської ОТГ Володимир Плетюк, голова Шумської районної ради Тарас Корець,  тимчасово виконувач  обов’язків голови Шумської  РДА Тетяна Побережна, керівники професійно-технічних училищ Тернопільщини, а також директори – навчально-освітніх закладів району, Шумської та Дедеркальської ОТГ.

«Я буду задоволений бачити молодих людей, які працюватимуть на такій новітній техніці. В Україні з’явилася можливість створювати такі центри, які можна мультиплікувати у навчальні заклади саме такого напрямку, дати можливість учнівській молоді Тернопільщини практикуватися на сучасній техніці, підвищувати свою кваліфікацію», – наголосив заступник міністра освіти і науки України Петро Коржевський. – «Такі центри не повинні стати музеями, це має бути навчання впродовж усього життя».

Голова облдержадміністрації акцентував увагу на важливості відкриття такого центру, де готуватимуть фахівців за спеціальністю «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва». Створення такого центру є вимогою часу, адже український аграрний бізнес гостро потребує кваліфікованих працівників, здатних працювати із сучасною технікою й за сучасними технологіями. Новостворений центр стане осередком первинної професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації та надаватиме освітні послуги як учням, так і дорослому населенню.

В своєму виступі директор училища Федір Куц відзначив, що у створення такого сучасного центру вкладено великі державні кошти — близько 12,5 мільйонів грн. За ці фінанси придбана потужна сільськогосподарська техніка — комбайн New Holland для збирання зернових та олійних культур із відповідними широкозахватними жатками, трактор фірми New Holland, інше аграрне обладнання. Ця техніка буде використана для навчання молоді робітничій спеціальності «тракторист-машиніст». Водночас, якщо виникне потреба, її потужності дозволять збирати врожаї на полях, площею до 3 тис га.

Після вітальних слів поважні гості перерізали символічну стрічку.  Запрошені оглянули кабінети професійно-теоретичної підготовки обладнані за сучасними вимогами. Відвідали виставку сільськогосподарської техніки.

Дякуємо усім, хто сприяє якісній підготовці робітничих кадрів відповідно до сучасних потреб економіки.