Новорічна круговерть

З гарним настроєм, сміхом, жартами провели учні ДНЗ «Шумське ПТУ» 2019 рік та зустріли прийдешній. Гумористичними сценками, розважальними конкурсами, святковими віншуваннями потішили глядачів клоуни у виконанні учнів 12 групи Новаковського Василя та Поперечного Василя; баба Параска та Палажка, яких зіграли Ткачук Емілія з 11 групи, Поліщук Юлія з 21 групи; Снігуронька -Карп’юк Вікторія з 11 групи, Дід Мороз - Лотоцький Сергій з 32 групи, ведучі - Слободенюк Антоніна з 21 та Перепелиця Артур з 12 групи.

Прославляли зиму колядками, щедрівками, піснями учні 12, 22, 23, 24, 31, 33 груп. Оригінальні сольні номери представили учні 11 групи Карп’юк Вікторія, 13 групи Пінчук Дмитро, 15 групи Яваєва Аліна. Симпатії глядачів завоювали інсценізації: «Ольга Фреймут у Новорічну ніч», зіграна Климюк Ольгою з 34 групи та Слободянюк Людмилою, Хаткевич Дар’єю, Решетнік Богданою з 14 групи;  «Жіноча доля» - дівчатами  21 групи; «На вокзалі» - хлопцями  33 групи.

Учасників дійства частували смачними пирогами власної випічки, нагородили символічними подарунками.