# Разом для найкращого Інтернету

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету. Вкрай важливо говорити з учнями про те, що інтернет може приховувати небезпеку. Але важливіше навчити захищатися від небезпек, слідувати правилам спілкування та поведінки в мережі.

З  метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету, учителем інформатики Столярчук С. А. для учнів було проведено захід День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».  Учасники  переглянули відео презентацію на тему «Кібербулінг», «Секстинг», пройшли тест на визначення Інтернет залежності та на завершення отримали поради як захистити себе від шахрайства та зламу в Інтернеті.