Урок-кейс "Правильна піраміда"

20 лютого 2020р. проведено відкритий урок-кейс з математики у 22 групі на тему: «Правильна піраміда».

У ході уроку учні формували поняття правильної піраміди та її елементів, вчилися визначати площі поверхонь правильної піраміди, розвивали пізнавальну активність, розширювали свій кругозір, життєві компетенції.

«Валізу» знань, умінь і навичок вони поступово наповнювали, виконуючи завдання ЗНО-2019, що стосується многогранників; працювали з таблицями, моделями геометричних фігур. Піраміду вивчали не тільки як геометричну фігуру, а й розглянули різні аспекти її використання, і цим самим підвищили мотивацію до вивчення даної теми. Шляхом розв’язання тестових завдань, кросворда, юнаки перевіряли свою математичну компетентність. Усні й письмові відповіді учнів оцінювали експерти «символічно» створеної кафедри прикладної математики від мудрої сови; дослідник ознайомила з пірамідою здоров’я і порадила як правильно скласти свій денний раціон харчування, а науковець заінтригувала присутніх цілющими властивостями пірамід і застосуванням їх у нетрадиційній медицині, а також «розкрила» таємницю стереометричного ящика.