Зустріч з тернопільськими митцями

Фестиваль української книжності «На білому коні», присвячений 115-й річниці від дня народження українського письменника Уласа Самчука, подарував учням і педагогам нашого училища незабутню зустріч з тернопільськими митцями. Лейтмотивом звучали слова пам’яті Героям, які загинули за нашу свободу під час Революції Гідності, війни на сході України. Зі сльозами слухали пісню «Жінкам Небесної сотні», на слова і музику Івана Кушніра, у виконанні Ярослави Декалюк. Схвилював душі прозовий уривок у виконанні письменниці Галини Шулим «Поранений війною» про воїна АТО, лікарня для якого стала «другим домом». Поетеса Олександра Кара, майстерним виконанням власних поезій, передала почуття матерів, сини яких захищали кордони від новоявленого ворога, поповнили ряди Небесної сотні. Поет – пісняр Іван Кушнір, визнаний «Людиною року – 2019», представив свій творчий доробок, разом з присутніми виконав пісню «Мамо моя, голубко сива», яку співає вся Україна. Творче спілкування про гіркі події сьогодення не залишило байдужим жодного учасника дійства. Дякуємо талановитим літераторам за те, що пригадали усім давні істини: бути сильними, впевнено йти тернистим життєвим шляхом, сприймати життя, як подарований Богом дар!