Вчимося будувати

Тиждень професії муляр, штукатур, маляр розпочався з презентації, де учні відгадували загадки, розв'язували кросворди, виконували творчі завдання.

Учні 33 групи Луцик С.і Потичний М. під керівництвом майстра в/н продемонстрували зразки водних пофарбувань.

В майстерні  училища проведено конкурс "Будівельники - сильні духом і тілом", в якому учні  показали свої, як професійні навики, так і спритність та витривалість

Викладач професійно-теоретичної підготовки Остап'юк О.І. організував квест "Вчимося будувати", в якому учні показали хороші знання з технології матеріалознавства.

Провели майстер-клас "Неймовірна штукатурка". Виявили бажання виконати пробну роботу учні і працівники училища.