Виразнику українського духу - 207 !

Ім'я Тараса Шевченка безсмертне! У ДНЗ "Шумське ПТУ" відсвяткували 207 років від дня народження Людини, що стала виразником українського духу: запалили свічку пам'яті, прочитали улюблені рядки поезії. Команди першокурсників випробували себе у "Шевченківському лото", під час якого правильні відповіді у 9 номінаціях: "Числа", "Населені пункти", "Роки", "Назви творів", "Дати", "Цитати", "Прізвища", "Художні засоби", "Продовжити рядки" позначили фішками на експертній картці. Активними, творчими проявили себе усі: 12 група "Кріпаки", 13 група "Кобзарі", 21 група "Сон". перемогу здобули "Моринці" - учні 14 групи професії "кухар, кондитер". Захід підготувала і провела викладач української мови та літератури Л.М. Бойчук.

Як весна оновлює природу, так творчість Великого Кобзаря оновила наші душі, закликала бути чесними, милосердними, щиро любити  свій народ, свою Україну!