Діло - майстра величає!

Під таким девізом пройшла презентація професії муляр, штукатур, маляр. Творчі можливості, вміння, професіоналізм показали як педагоги, так і їхні учні. Першокурсники - мулярі Верхогляд Едуард, Яваєв Олег, Філик Олександр з майстром виробничого навчання Ямпольським М.Л. виконували кладку цегляних стовпчиків. Лицьову кладку колон виконали учні ІІ курсу Штихалюк Михайло, Пінчук Дмитро, Нікітюк Валерій, Левковський Назар з викладачем ПТП Остап'юк О.І.

Майстер-клас з декоративного опорядження поверхонь провела Швець Н.Н., учень 23 групи Штихалюк Михайло продемонстрував вміння простого оштукарювання стіни.

Третьокурсники Ковальчук Віталій, Луцик Сергій, Потичний Максим клеїли багети, малювали фігури акриловими фарбами. Майстер виробничого навчання Пиндюра С.М. провів майстер-клас з основ  кольорознавства.