"Туристи на маршруті "

З метою популяризації туристичної привабливості регіону Тернопільщини, в рамках участі в обласному конкурсі серед закладів освіти « У твоїх обіймах, рідний краю», присвяченому Всесвітньому дню туризму та в рамках проведення заходів, приурочених 30-річчю незалежності України, учні училища під керівництвом викладача географії  Півень Наталії Володимирівни здійснили  туристичний похід до лісового заказника загальнодержавного значення «Суразька дача». Під охороною — унікальний штучно створений дубово-ясенево-модринно-сосновий лісовий масив на межиріччі Вілії та Кутянки.

Маршрут походу: ДНЗ « Шумське ПТУ» - пам’ятний хрест на честь 75-річчя створення Української Повстанської Армії  – Суразьке лісництво – лісовий заказник – Шумськ.

В процесі туристичного виховання формується  ціннісне ставлення особистості до природи  рідного краю, його історії, вихованні пізнавального інтересу та почуття патріотизму, у розширенні знань учнів з географії поза межами вимог навчальної програми.