Знання потрібні для життя, для України майбуття!

Ці слова звучали лейтмотивом першовересневих урочистостей. Символом єднання училищної родини стала корзина з верби та калини від неньки  – України. Після виконання Державного Гімну та підняття Державного Прапора , хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників Батьківщини, які загинули в боротьбі за вільну та незалежну Україну. З промовою виступив директор закладу Федір Куц. Третьокурсники передали пам’ятку, в якій розкрили «сім секретів успіху майбутніх кваліфікованих робітників».  На добру долю, на   вірних друзів,  на щастя першокурсників благословили рідні батьки. Чарівна мелодія училищного дзвінка покликала усіх на перший урок в 2022-2023 навчальному році.

Хай щастить учням на високі бали, а викладачам, майстрам виробничого навчання на сумлінних і допитливих учнів!