Загинув за наше майбутнє

Училище знову плаче  - загинув наш учень, випускник 2018 року, Семенців Григорій. Гриша оволодів професією будівельника,але запам'ятався усім викладачам саме як добра,щира,чуйна,розумна дитина. Завжди першим брався за виконання будь-яких доручень,був роботящим, відповідальним. Мав потяг до техніки,всім цікавився, усе хотів знати. Серце розривається від болю... А на душі журба і щем. Важким буде Різдво у батьківській хаті,як і у всій Україні. Загинув Гриша за долю України,за її майбутнє і йому завжди буде 22... Це вік,коли радіють життю,кохають,працюють, створюють сім'ю,народжують дітей... Клятий ворог перекреслив усе... Але він житиме у нашій пам'яті,у кожного в душі. Вічна тобі пам'ять,дорогий наш Герою!