Мова має значення!

21 лютого в усьому світі відзначають Міжнародний день рідної мови. Цьогоріч це свято є особливим для усіх нас, адже українська мова є найціннішим багатовіковим надбанням, душею нашого народу та його генетичним кодом. Викладачами української мови та літератури Остап’юк О.Д, Бойчук Л.М. для учнів третього курсу проведено зустріч у поетичній світлиці «Мова-це душа народу, його поезія, пісня і казка». Представники груп пограли у гру «Правда-неправда», створили «Коло єднання», склали «Казку з продовженням», представили народну пісню, гумореску, байку. Завершився захід посиденьками.

Для учнів першого та другого курсів організовано фото квест «Мова-душа народу». Молодь 11 та 12 груп відвідали книжкову виставку в Публічній бібліотеці Шумської міської ради «Люблю я мову України за ніжність слова і красу». Члени учнівського самоврядування організували виставку патріотичних газет «Мова-серце нації». Адже головне завдання кожного українця - любити, берегти, збагачувати рідне слово!