Благодійність – прояв людяності

Наш навчальний заклад не залишається осторонь трагічних сторінок історії та добрими справами наближає перемогу. Впродовж року учні та працівники випікали печиво, плели сітки на фронт, готували окопні свічки, долучалися до ремонту авто техніки на передову, збору продуктів, товарів першої необхідності, допомагали з організацією харчування в училищній їдальні для роти охорони, донатили на ЗСУ.

За ініціативи учнівського самоврядування та в рамках Тижня професії «Кухар, кондитер» провели акцію «Благодійність – прояв людяності». Учні, які здобувають професію кухарів, кондитерів разом з майстрами виробничого навчання підготували виставку – розпродаж смачних, яскравих кондитерських виробів. Обдарована молодь з майбутніх перукарів та трактористів – водіїв виконували народні та патріотичні пісні, читали поезії. Зібрані кошти підуть на закупівлю обладнання для українського війська. Разом ми сила! Повертайтесь живими!