Атестація педагогічних працівників.

Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, з метою стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогів, росту їх професійної майстерності, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу в училищі відбулася атестація педагогічних працівників. У 2022/2023 навчальному році атестувалося 7 педагогічних працівників, в тому числі 4 викладачів, 2 майстрів виробничого навчання, 1 практичний психолог. Атестаційною комісією відповідно до затвердженого графіка роботи проведено комплексне оцінювання професійних якостей педагогів, результатів їхньої діяльності шляхом відвідування навчальних занять, позаурочних заходів, проведення співбесід, творчих звітів, ознайомлення з навчальною документацією тощо. На засіданні атестаційної комісії педагогами училища було представлено творчі доробки з власного досвіду роботи, методичні розробки, презентації інноваційних форм організації освітнього процесу. Проведена атестація свідчить про безперервне підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, високий ріст їхньої фахової майстерності, розвиток творчої ініціативи, запровадження освітніх інновацій, забезпечення якісної організації освітнього процесу в училищі.