На щастя на долю, за нашу перемогу!

Дороге і бентежне свято зібрало на училищному порозі випускників, педагогів, батьків, друзів, усіх тих, хто підтримує нове покоління у ці непрості часи. Під урочисту мелодію Державного Гімну кращі учні винесли Прапор України. Хвилиною мовчання вшанували всіх героїв, що віддали своє життя за наше мирне завтра. Директор Федір Куц звернувся до випускників з вітальними словами,  вручив дипломи кваліфікованих робітників, свідоцтва про повну загальну середню освіту. Учні подякували колективу навчального закладу за знання, уміння, теплоту душі та розуміння. Керівники груп дали останні настанови, засіяли зерном на щасливу долю та дорогу.

Нехай добра згадка про час, проведений у нашому навчальному закладі, супроводжує Вас, наші дорогі випускники, протягом усього життя!