День Соборності України

22 січня 1919р на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської республіки. Цей день увійшов до національного календаря як державне свято – День Соборності України.

З метою виховання любові до Батьківщини, українського народу, державної мови, збереження і зміцнення традицій 22 січня 2018р наші сучасники поєднали живим ланцюгом Схід і Захід України. Учні 11 групи ДНЗ «Шумське  ПТУ»  під керівництвом класного керівника Коваля М. І. і майстра виробничого навчання Верещинської І. М. провели захід, на якому пригадали нелегке історичне минуле народу України, використали пісні та вірші про красу та велич нашої Батьківщини. Гуменюк Людмила розповіла історичні факти про створення незалежної Соборної України, Рудзінська Марія виконала пісню «Донька України».

Учні, які були не задіяні творчо, прийняли участь в художньому оформленні місця, де проводився цей захід і підтримували нас оплесками. Хочемо подякувати всім за підтримку і взаєморозуміння, а викладачу інформатики Цісаруку В. Р. за музичний супровід.

Староста групи Процков Анна