Державний навчальний заклад "Шумське професійно-технічне училище"

Баскетбол 3×3 (дівчата)

Відповідно до програми обласних спортивних ігор серед професійного-технічних навчальних закладів 28 березня в спортивному залі   ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» відбулися змагання з баскетболу 3×3 серед дівчат. У фінальній частині змагалися 7 команд -  учасниць, які попереднього були розподілені на 2 групи. Наші дівчата в груповому поєдинку зустрілись  з командами Тернопільського ВПУ технологій та дизайну та ВПП Технічного коледжу  ім. Пулюя, де посіли перше місце і здобули право змагатись за чемпіонство з командою ДНЗ «Чортківського ВПУ». Наші дівчата продемонстрували досить узгоджену командну гру та в напруженій  боротьбі вибороли друге місце. Всі команди -призери були нагороджені грамотами та медалями, а також командними дипломами відповідного ступеня.