Свято вчительської душі

Давно відому істину про те, що викладання є мистецтво, а не ремесло, традиційно підтвердили педагогічні працівники ДНЗ «Шумське ПТУ», котрі 12 лютого 2019 року зібралися на  свято великої , щедрої , доброї вчительської душі. Під час творчого звіту викладачі та майстри виробничого навчання, які атестуються,  продемонстрували свої найкращі професійні уміння. Педагоги презентували  рівень своєї педагогічної майстерності за міжатестаційний період у підвищенні науково-теоретичного рівня та професіоналізму, висвітливши такі питання, як:  анкетні дані, особисті нагороди, результати попередньої атестації та курсової перепідготовки, проблему, над розв’язанням якої працюють, педагогічне кредо, участь у роботі методичних секцій, відкриті уроки та виховні заходи,  цікаві педагогічні знахідки, інновації у роботі, творчу лабораторію.  Викладач біології та екології Гук Т.Ф. поділилася досвідом роботи з формування здоров’язберігаючих компетентностей учнів. Питання формування краєзнавчих компетентностей учнів у процесі географічної освіти на основі краєзнавчого матеріалу висвітлила викладач географії Півень Н.В. Лівар Л.Г, викладач зарубіжної літератури, привернула увагу до використання нетрадиційних методів роботи на уроках і в позаурочній діяльності. Викладач англійської мови Марчук В.С. представила шляхи розвитку комунікативних компетентностей учнів. Олексюк М.Ф, викладач фізичної культури розповів про роботу з спортивно обдарованою молоддю, організацію та проведення спортивних заходів. Цісарук В.Р. поділився особливостями  реалізації компетенцій шляхом проведення експериментів, дослідів на уроках фізики та в позаурочний час. Дзьоба Л.М., викладач професійно-теоретичної підготовки професії «кухар, кондитер»,  зробила акцент на  використанні ігрових методів та прийомів професійного спрямування під час освітнього процесу. Іщук В.М., майстер виробничого навчання професії «тракторист-машиніст», розкрив особливості організаційних форм виробничого навчання. Із вітальним словом виступив директор училища Куц Ф.П., подякував за якісну педагогічну працю, кожному побажав завжди бути в пошуках, удосконалюватися, досягати нових висот.