День закоханих

День закоханих - щорічне свято, яке припадає на 14 лютого. Це свято романтики, кохання та ніжності. У рамках тижня іноземних мов  у нашому училищі завдяки нашим вчителям Марії Іванівни та Вікторії  Сергіївни, які організували веселий  і  романтичний квест присвячений дню святого Валентина. В якому  охоче взяли участь пари: Сивук Анна і Нагорнюк Юрій, Надьон  Діана і Крикончук Богдан, Ковальчук Тетяна і Віталій Ковальчук, Алла Гальчук та Назар Вітчук,   завершенню  з чудовим настроєм продовжили спілкування в романтичній і затишній атмосфері зі свічками та  смачними солодощами.

Кохайте і будьте коханими!

Завжди  пам’ятайте про день Закоханих.

Голова учнівського самоврядування            Надьон Діана