Одна вона у нас така - уся співуча і дзвінка!

З нагоди Міжнародного дня рідної мови учні І курсу груп перукарів і трактористів-машиністів продемонстрували свої компетентності під час лексичного двобою «Одна вона у нас така - уся співуча і дзвінка!», підготовленого викладачем української мови  Л.М.Бойчук. У товариському поєдинку команди  впевнено крокували етапами «Поетична розминка», «Розподільний диктант», «Добери синонім», «Добери антонім», «Заверши синонімічний ряд», «Орфографічний практикум», «Кросвордний диктант», «За алфавітом – шикуйсь!», «Лексичне джерело». З різницею в один бал перемогу здобули дівчата – майбутні перукарі. Захід спонукав учасників розмовляти красиво, влучно, правильно, адже українська мова – одна з наймилозвучніших у світі мов!