Мандрівка до Азії

Поринути в атмосферу східних мелодій, кольорів, пахощів, костюмів мали змогу педагоги та учні нашого училища під час бінарного уроку виробничого навчання та географії, «Традиційна кухня країн Азії», проведеного у 24 групі майстром виробничого навчання професії, кухар кондитер Мельник Г.П. та викладачем географії Півень Н.В. Дівчата і хлопці в одязі країн Індії, Китаю, Японії, Грузії призентували їх економіко – географічне положення, населення, промисловість, транспорт, зовнішню торгівлю, культуру.

Учні – кухарі демонстрували національні страви, пригощали індійським морозивом, розкрили секрети Китайської чайної церемонії. Завершився урок дегустацією приготовлених смаколиків. Завдяки творчому підходу організаторів кожен із присутніх дозволив собі розкіш побачити своєрідність та відчути присутність країн Азії.