За рамками буденного

«Модернізм. Поезія кінця ХІХ початку ХХ століття». За такою темою підготувала та провела урок-творчу майстерню з учнями І курсу викладач зарубіжної літератури Л. Г. Лівар. Як сам напрям у мистецтві, так і форми роботи, були незвичними: презентація та захист проектів-лепбуків, хмара тегів, печворків. А ще учні читали вірші, слухали музику, обговорювали картини. Хлопці з 14 групи виконували ролі літературних напрямків, а з 12 групи – імпровізували поетів символістів. Переглянули поетичний марафон на каналі «Ютуб», у виконанні учнів та викладачів училища, розв’язували тестові завдання. Навчаючи через гру, Люба Григорівна допомогла присутнім зазирнути за рамки буденного, щоб ще раз пересвідчитись у тому, що література робить наше життя яскравим, насиченим, допомагає зрозуміти своє призначення в цьому світі.