Спортивне свято

Кожного року в нашому училищі до Дня фізичної культури і спорту проводиться спортивне свято. Цей рік теж не став винятком. Традиційно відкрив захід та привітав учасників змагань директор училища Куц Федір Павлович. Змагання проводилися як серед юнаків, так і серед дівчат. Поруч з учнями змагалася  збірна команда викладачів та майстрів виробничого навчання, які показали досить хороші результати, зокрема перемігши у перетягуванні линви. Команди змагалися у таких видах як: комбінована естафета, армреслінг, гирьовий спорт, стрибки через скакалку, перетягування линви.

П'ять команд хлопців і чотири команди дівчат, включаючи збірну команду викладачів та майстрів виробничого навчання, у підсумку розподілились у наступному порядку: серед юнаків перше місце посіла команда 22 групи (механізатори 2 курс), другими стали представники 23 групи (будівельники 2 курс) і замкнули трійку команда 34 групи (кухарі 3 курс). Серед дівчат перемогу здобули представниці 11 групи (перукарі 1 курс), срібло дісталось дівчатам 21 групи (перукарі 2 курс). Набравши однакову кількість очок, а саме 11, на третьому місці опинилися відразу дві команди: 24 група (кухарі 2 курс) і збірна команда викладачів та майстрів виробничого навчання.

Команди-переможці та призери нагороджені грамотами і призами.