Екскурсія в автотранспортне підприємство

27.09.2018 року учні 12 групи ДНЗ "Шумське ПТУ" відвідали автотранспортне підприємство, цю екскурсію організував Шумський центр зайнятості. Саме для учнів , які оволодівають професією "Тракторист-машиніст с\г виробництва; слюсар з ремонту с\г машин та устаткування; водій автотранспортних засобів" - ця екскурсія була цікавою і пізнавальною. Керівник організації детально розповів про особливості професії водія, та заходи, що проводяться для забезпечення найвищого рівня комфорту та безпеки пасажирів; показав нову сучасну техніку, приміщення та обладнання для технічного обслуговування і ремонту автобусів.

Учні отримали багато цікавої інформації, а деякі з них задумались про можливість подальшого працевлаштування на підприємство.