День відкритих дверей

6 березня у ДНЗ "Шумське ПТУ" відбувся день відкритих дверей. Захід проходив в рамках тижня професії "Кухар, кондитер". Його організацією займались майстри виробничого навчання цього профілю: Токарчук І. В. та Тимощук О. Я. разом із учнями 34 групи.

Дійство відбувалося в два етапи:

І - інформаційно-творчий, в ході якого усі запрошені мали змогу отримати інформацію про професії нашого училища, яку висвітлила заступник директора  Дмитришина Г. В. Саме з її змістовного, пізнавально-інформатичного виступу розпочався День відкритих дверей.

Для емоційної розрядки у виконанні учнів 11 і 21 групи прозвучала пісня " Українська родина"

ІІ етап - проведення майстер класу. В ході  даного етапу усі бажаючі мали змогу взяти участь у приготуванні та оформленні десертів. Майстер клас провели Токарчук І. В. та Тимощук О. Я.

На завершення усіх гостей запросили до фуршетного столу і   пригостили різноманітними смаколиками.