Державний навчальний заклад "Шумське професійно-технічне училище"

Слідами Чорнобиля...

Викладачем фізики проведено тематичну годину - роздум з хімії «Слідами Чорнобиля...». Метою заходу стало сприяння усвідомлення учнями шкідливого впливу радіоактивного випромінювання на живі організми, розкрити взаємозв’язок науки з життям, формування екологічної культури наукової картини світу.

Засідання обласної методичної секції викладачів української мови та літератури, зарубіжної літератури

23 квітня 2024 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Тернопільській області відбулося засідання обласної методичної секції викладачів української мови та літератури, зарубіжної літератури.

Зустріч із ювенальним поліцейським

Відбулася зустріч учнів ДНЗ «Шумське ПТУ» із посадовою особою органів Національної поліції, яка безпосередньо займається профілактикою правопорушень серед дітей, ювенальним поліцейським Леонідом Підлісним.

Учні дізналися більше про секстинг, кібергрумінг та сексторшен, переглянули відео-фільм «Online сексуальне насильство над дітьми (кібер грумінг)». Обговорили вплив накротичних речовин на організм підлітка, швидкість і безповоротність наслідків.

 

23 квітня Міжнародний день англійської мови або День англійської мови ООН

Свято засноване в 2010 році для підтримки багатомовності та різноманіття, а також для сприяння рівноправному використанню всіх шести офіційних мов ООН.

З нагоди цього дня викладач англійської мови Марчук В.С. разом з учнями 14 групи підготували і провели інформаційний дайджест «Для чого потрібно вивчати англійську мову?»

 

ДНЗ "Шумське ПТУ"